Lokaleleje i København & Aarhus

Hos Blackbird Institute tilbyder vi fleksible, lyse og indbydende lokaler – både i København (Ragnagade 7, 3.sal) og Aarhus (Kannikegade 16C, 3.sal) – til udlejning for møder, foredrag, workshops og events.

Rummet er tilpasset, så du nemt kan skabe den rette atmosfære for læring, samtale og fællesskab.

Lokaleleje pris og muligheder

fugle farver 1
Fie Hoerby 461 scaled 1

Klar til at booke et lokale eller høre mere?

Send en mail til [email protected] med: ønsket dato, lokation (Kbh eller Aarhus), antal timer og evt. forplejning. Så vender vi hurtigt tilbage med bekræftelse og praktisk info.

Hvorfor vælge vores lokaler?

Vores lokaler i både København og Aarhus ligger centralt og er lette at komme til, samtidig med at de tilbyder en rolig atmosfære, der indbyder til fordybelse og fællesskab.

Rengøring er altid inkluderet, så du kan fokusere på dit arrangement uden at bekymre dig om oprydning før eller efter.

Har du brug for lidt ekstra til gæsterne, kan du nemt tilkøbe let forplejning som snacks og te.

Som institution med et stærkt fokus på relationer og kvalitet, gør vi os umage med at skabe rammer, der understøtter både læring, nærvær og professionelle oplevelser.

Hvem passer lokalerne til?

Uanset om du arrangerer et lederseminar, et netværksmøde, en workshop eller et foredrag – vores rammer passer til:

  • Faglige møder og læringsforløb

  • Mindre konferencer og præsentationer

  • Netværks‐ eller community‐arrangementer

  • Kreative workshops eller faglige input

Book lokale på

Gør som 10.000 andre

Få tips og gratis rådgivning fra Fie Hørby direkte i din indbakke